Hakkımızda

2000 yılında haberleşme ve güvenlik sistemleri sektöründe faaliyete baslayan firmamız geride kalan zaman içersinde müsteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden  faaliyetlerine devam etmektedir.

Karel,Telesis,Multitek,LG-Nortel  santral sisteminin yetkili satıcı ve teknik servisi olan firmamız  Güvenlik Sistemlerinde'de satış ,montaj ve kurulum hizmetleri vermektedir.Temel olarak müsteri memnuniyetini göz önüne alan Metro Telekom,  satış sonrası verdiği garanti ve tam  destek ile  alanında saygın bir noktaya ulasmayı başarmıstır. Alanında uzman bölgelere en yakın teknik servis ekipleri ile arızalara en geç 3 saat içersinde müdahele ederek siz degerli müşterilerimizi magdur etmemek konusunda hassasiyet göstermektedir.Sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimizi en uygun sistemler  hakkında bilgilendirip  yeni teknolojinin avantajlarından mahrum etmeyerek çözüm üretmekteyiz.

Günümüzde iletişim ve Güvenliğin önemini  kavrayan ve bu sorumluluğun bilincinde hizmet veren firmamız  disiplinli ,dürüst, müşteri memnuniyetini ilke edinerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

 1223b359