Şişli Karel Santral Servisi 0212 677 36 06

sisli karel santral servisi

Şişli Karel Santral Servisi Ortalama Servis Süresi: 2 saat

Çalısma saatleri: 9:00 - 18:00 (Hafta ici) 9:00 - 14:00 (cumartesi)

Şişli Karel Santral servisi, şişli ilçesinde Maslak,Şişli merkez, osmanbey,Fulya bölgelerine en hızlı şekilde 2 saat içerisinde servis hizmeti vermektedir. Şişli Karel servisi olarak santral işlerinizde birçok sorunu ve problemi gidermekteyiz.

Karel servis Şişli, marka model ayırmadan bütün santral ve kablo tesisat işlerinizde sizlere yardımcı olmaktadır. Bütün iletişim cihazlarınızın arızalarıyla igilenen Şişli Karel Santral servisi hızlı ve kalıcı çözümler getirmektedir.
Şişli Karel Santral servisi ayrıca henüz santral almamış ve daire içerisinde kurulum için kablo tesisatı yaptırmadıysanız, tecrübeli teknik kadrosu ile sizlere hizmet vermek keşif ekibi göndermektedir. Keşif ekibimiz en son teknoloji cihazları ve bilgisayarlı tespit programlarıyla firmanızın bir krokisini çıkartmakta ve sizlere en iyi çözümleri sunmaktadır.Şişli Karel servis ekibimiz daha sonra çıkardığı kroki doğrultusunda sizlere kurulumun ne şekilde yapılacağı hakkında bilgi vermektedir. Verilen bilgiler doğrultusunda, sizin onayınızı aldıktan sonra Karel servis Şişli ekibi kurulum işlemlerine başlayacaktır. Şişli Karel servisi kurulum işlemini en titiz ve en hızlı şekilde yapmaktadır. Kablo tesisatınızı çektikten sonra tamamen santralin kurulacağı bölgeye getirir ve kurulum işlemini tamamlar. Şişli Karel Santral servisi olarak belirtiriz ki kesinlikle santral kurulumlarınızı elektrikçi ve bilgisayarcılara yaptırmayınız. Çünkü bu yapacak kişiler işinin ehli olmadığından dolayı santralin programlama kısmında ayar yapamayacak ve santral kurulumunu tamamlayamayacaktır.
Şişli Karel Santral servisi aynı zaman telefon ve internet hat arızalarınızada bakmaktadır. Bir anda kesilen internet ve telefonun birçok sebepleri olabilir. Bu sebepler kablo tesisatı, telekom altyapısal sorunları ve santral arızalarınız. Sebep ne olursa olsun yaşayacağınız her türlü sorunda Karel servisi Şişli 'yi çağrı merkezi numaralarımızdan arayabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile