Mecidiyeköy Karel Santral Servisi 0212 677 36 06

mecidiyekoy karel servis

Mecidiyeköy Karel Santral Servisi Ortalama Servis Süresi: 2 saat

Çalışma saatleri: 9:00 - 18:00 (Hafta içi) 9:00 - 14:00 (cumartesi)

Mecidiyeköy gerek konumu itibariyle gerekse firmalardan ötürü telefon  ve iş temposu yüksek olan semtlerimizden birtanesidir. Mecidiyeköy Karel santral servisi olarak 13 yıllık santral teknik servis ekibimiz daima müşterilerimize hizmet vermeye kesintisiz olarak devam etmektedir.

Ofisinizde ve işyerlerinizde olası bir telefon veya santral arızası durumunda yoğun telefon ve iş temposu gereğince hemen müdahele edilmesi gerekmektedir. Biz Mecidiyeköy Karel servisi olarak 13 yıldır süregelen tecrübemizle mecidiyeköy bölgesinde sürekli hizmet vererek telefon ve santral kaynaklı müşteri kayıplarınızı önlemekteyiz.
Mecidiyeköy Karel santral servisi , aradığınız takdirde eksiksiz olarak iletişim bilgilerinizi alır ve size en yakın olan mobil ekibe arıza bildirimini yapar. Eğer görüşülen yetkili firma bir başka bir müşterimize destek veriyor ise, başka bir Mecidiyeköy Karel servisi 'ne geçilir ve sizi bekletmemek adına onlara bildirim yapılır ve böylece müşteri mağduriyetini ortadan kaldırarak 2 saat içerisinde teknik servis ekibimiz sizlerle olur. Sizde böylece yaşamış olduğunuz santral veya telefon arızasını gidermiş olur ve olası bir müşteri veya kazanç kaybetme durumundan kurtulmuş olursunuz.
Ayrıca acil durumlar için çağrı merkezimizi aradığınızda küçük sorunlar için telefondan destek veren Mecidiyeköy Karel santral servisi ekibimiz mevcuttur . Bu ekibimiz size telefondan yaşabileceğiniz küçük sorunlar için uzaktan destek verecektir. Telefonun çalmaması, yönlendirme, hat kapama , bekletme gibi küçük bilgiler alabileceğiniz çağrı merkezi hattımız 7/24 açıktır. Ayrıca henüz santrallerimizden almamış müşterilerimiz için, Mecidiyeköy Karel santral servisi ücretsiz keşif ekibimiz vardır. Bu ekibimiz bizlere yaptığınız çağrı sonrası keşif için ofisinizde sizleri ziyaret edecektir. Daha sonra ofisinizin bir şemasını çıkartıp sizlere en iyi santral kurulum şeklini göstereceklerdir. Daha sonra onayınızla beraber kurulumu tamamlayacaklardır. Mecidiyeköy Karel santral servisi 13 yıldır hizmet veren müşteri odaklı anlayışıyla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile