Karel Santral Servisi

Karel Santral Servis Hizmeti

cagri-merkezi-karel.jpg

Bünyemizde bulunan Karel Santral Servisleri İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Temel hedef olarak olası bir santral arızası durumunda en kısa sürede arızaya müdahale edebilmek amacıyla bölgedeki en yakın karel teknik servis tespit edilip, tarafınıza yönlendirilir. Karel teknik servis ekibimiz arızayı yerinizde tespit edip çözüme kavuşturarak olası iş ve müşteri kaybını minumuma indirgemeyi sağlayacaktır. Size en yakın karel santral servislerine sitemiz içersinden ilçe bazında arama yaparak yada çağrı merkezi numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz. İlgili Karel Servisi arayarak teknik servis talebinde bulunmanıza müteakip karel servis ekiplerimizin ulaşım süresi size bildirilir. Ayrıca program arızalarında yada santralinizin  resetlenmesi gibi durumlarda teknik servis gelmesini beklemeden  departmanımız uzaktan santrale bağlanarak santral programlama işlemini gerçekleştirir ve iletişim probleminizi ücretsiz olarak uzaktan giderir. Karel santral sadece program bazlı arızalarda uzaktan yardım ile çözülebilir bunun dışında hat arızaları gibi durumlar karel santral servisi yerinde müdahelesiyle düzeltilir.

 

Karel Santral Kurulum ve Montaj

Firmamızdan size en uygun olan özelliklerdeki ürünü alabilir yada almış olduğunuz santrali firmamızdan kurulum yaptırtarak  Metro Telekom güvencesiyle devreye alabilirsiniz.

Karel Santral De-Montaj

Daha önce kullandığınız karel santrali, taşınma veya yer değiştirmeden dolayı eski yerinden söktürüp yeni yerinizde devreye aldırabilirsiniz.Uzman ekiplerimiz bu işlem esnasında hiçbir telefon kesintisi yaşatmadan kısa süreler içersinde yeni yerinizde aktif iletişime geçmenizi sağlar.

Karel Santral Arızaları

Telefon hatlarınızın arızalanması sonucunda müşterilerinizin sizlere ulaşamaması gibi durumlarda ve olası santral arızalarında size en yakın olan teknik servisimiz hızlı ve profesyonel olarak arızaya müdahale edip hiçbir maddi ve itibar kaybı yaşanmadan sorunu çözmektedir.

Yapısal Kablolama

Telefon santrali ve internet ulaşımının çalışması için her şirkette bir kablo altyapısına ihtiyaç vardır. Yeni taşşındığınız ofisinizde mevcut bir altyapının olmaması durumunda Metro Telekom dan yardım isteyerek sağlam ve ömürlük bir kablolama altyapısına sahip olabilirsiniz.Yaptığımız kablolama işlemleri 1. sınıf malzeme ve 1.sınıf işçilik ilkesi ile yapılır.Günümüzde Telefon ve Data arızalarının çoğunluğu altyapı hatası yüznünden kaynaklanmaktadır.Bu sebeple yaptığımız kaliteli işçiliğin önemi gün geçtikçe daha iyi anlaşılır.Sağlam hedefleri olan her kuruluşun sağlam bir altyapıya sahip olması elzemdir.