Fatih Karel Santral Servisi 0212 677 36 06

fatih karel servis

Fatih Karel Santral Servisi Ortalama Servis Süresi: 2 saat

Çalısma saatleri: 9:00 - 18:00 (Hafta ici) 9:00 - 14:00 (cumartesi)

Telefon santrali piyasadaki çoğu firmaların en önemli elektronik aletlerinden birtanesinidir. Firmanızda hergün siz farketmesenizde  yüzlerce gelen çağrıyı hızlı bir şekilde gerekli departmanlara bağlar. Fatih Karel Santral servisi santralinizin devamlılığını  ve iletişim noktasında sıkıntı yaşamamanız adına sizlere profosyonel  hizmet veren ve rahatlıkla hizmet alabileceğiniz bir firmadır.

 

Fatih Karel Santral servisi olarak firmalarda yaptığımız iş ve işlemler şöyledir;
-Santral kurulum
-Telefon hatları bağlantısı
-İnternet bağlantısı
-Dahili abone açılımı
-Genel kablosal arızalar
-Yazılımsal arızalar
Fatih Karel servisi Santral kurulumlarında firmamız özenle çalışmakta olup, kırma dökme işlemlerine gerek kalmadan hem ofisinizi koruyarak hemde düşük maliyetle işlerini tamamlamaktadır. Telefon hatları bağlantısı binanızın girişindeki telefon kutusundan, dairenizdeki santralinize kadar kablo yardımı ile taşınmasıdır. Santraliniz kurulurken aynı zamanda internet bağlantılarınız yapılır. Daha sonra modem ile aktifleştirilerek ofisinize internet bağlantıları yapılır.
Fatih Karel Santral servisi firmamızı diğer firmalardan ayıran en büyük etken en hızlı servis hizmetini vermesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmasıdır. Karel servisi Fatih bölgesine 0212 677 36 06 no'lu numaradan çağrı merkezi yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Yorumlar  

+3 #1 Bil Dersanesi 10-10-2016 22:47
İnternet arızamızla ilgili karel teknik servis talebinde bulunduk ve sorunu kısa bir sürede giderdiler.Tavsiye ederim
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile