Beylikdüzü Karel Santral Servisi 0212 677 36 06

beylikdüzü-karel-santral-servisi.jpg

Beylikdüzü Karel Santral Servisi Ortalama Servis Süresi: 2 saat

Çalısma saatleri: 9:00 - 18:00 (Hafta ici) 9:00 - 14:00 (cumartesi)

Beyikdüzü OSB bölgesi kullanmış olduğunuz karel santralde yaşamış olduğunuz arızalar için hizmet vermekte olan Beylikdüzü Karel santral servisi, 13 yıllık tecrübesiyle hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunmaya devam etmektedir. Çağrı merkezi numaramızdan ulaşarak, teknik servis talebi, arıza ihbarı, santral sistemleri ve santral programlamaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firmanızda kullanmış olduğunuz karel santrallerin temel özelliklerini Beylikdüzü Karel servis olarak aşağıda sıraladık. Kullanmış olduğunuz santralinizn temel özelliklerini ve bazı terimlerini öğrenmeniz sizin için santralinizin daha kullanışlı olmasını sağlayacaktır. 

Abone (İç hat):
Santrala bağlı olan herbir telefonun sahibi.
Abone Numarası (İç hat numarası):
Santrala bağlı olan diğer bir telefonu aramak için tușlanması gereken santral için telefon numarası. Telefon numaraları santral tipine göre farklılıklar arzedebilir. Așağıdaki tabloda santral tipine göre abone numaraları verilmiștir.
Operatör:
Santrala bağlı olan ilk telefonun sahibi. Operatör, diğer abonelerin yapabildiği tüm ișlemlere ek olarak bazı özel ișlemleri de yapabilir.
Otel Odası:
Programlama ile bazı ek özelliklere sahip ancak bazı özellikleri kısıtlandırılmıș abone.
Harici Numara:
Santral dıșı aramalar yapılacağı zaman, santralın dıș hattına eriștikten sonra tușlanacak yerel telefon operatöründen alınmıș numara.
Dıș Hat Numarası:
Harici numara araması yapılacağı zaman eğer dıș hatlardan belli bir tanesini seçerek görüșme yapılmak istenirse tușlanması gereken santral attının numarası. 01’den bașlar ve santral tipi ve kapasiteye göre 28’e kadar gider. Așağıdaki tabloda santral tipine göre dıș hat numaraları verilmiștir

Tüm KAREL santrallar, günlük iletișim ihtiyaçlarınızı en kolay ve en etkili șekilde çözümleyebilmeniz için çok çeșitli kullanıcı özellikleri ile donatılmıștır. özel Karel telefon seti kullanıyorsanız bu özelliklere çok daha hızlı erișmeniz mümkündür. Özel Karel telefon setleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi Beylikdüzü Karel Santral Servisi ile iletişime geçerek isteyiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile