Beşiktaş Karel Santral Servisi 0212 677 36 06

besiktas karel servis

Beşiktaş Karel Santral Servisi Ortalama Servis Süresi: 2 saat

Çalışma saatleri: 9:00 - 18:00 (Hafta içi) 9:00 - 14:00 (cumartesi)

Beşiktaş Karel Santral Servisi hizmetini alabileceğiniz en az 5 yıl alanında iş tecrübesi kazanmış ve uzmanlık sertifikası olan kişilerdir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına uzman teknik servis kadromuzu günden güne siz müşterilerimizin önerilerine ve isteklerine dayanarak geliştirmeyi planlıyoruz.

Beşiktaş Karel Servisi öncelikli olarak her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Santral arızalarınıza dikkatli ve hızlı bir şekilde yardımcı olur.
Santrallerde yapılabilecek birçok işlem vardır. Yönlendirme, çağrı aktarma, çağrı bekletme , yetki verme, dış hat portlarını açmak gibi. Aynı zamanda santralin işinizi kolaylaştıracak birçok püf noktası bulunmaktadır. Bu gibi programları öğrenmek ve uzaktan ücretsiz destek almak için çağrı merkezimi arayabilirsiniz.Beşiktaş Karel Servisi verdiği servis hizmetinin ve kulladığı parçaların 1 sene garantisini verir ve sizi güvence altına alır. Size verdiğimiz hizmetten sonra eğer tekrar aynı sorunu yaşar iseniz çağrı merkezimizi aramanız durumunda sizden hiçbir ücret talep edilmeden tekrar teknik servis ekibi yönlendirilir ve sorununuzun çözümüne başlanır . Eğer sorunlarınızla ilgili çözüm bulamadıysanız 0212 677 36 06 nolu telefondan çağrı merkezimizi arayarak acil servis talebinde bulunabilirsiniz.
Beşiktaş Karel Santral Servisi olarak belirtmek isteriz ki Santralinizde birçok program vardır , bu programlar sizin ofis içerisindeki işlerinizi kolaylaştıracak ve rahatlatacak programlardır. Örneğin, bulunduğunuz masadan sürekli başka bir masaya geçme durumunda kalıyorsunuz ve sürekli telefonunuz çaldığında oturduğunuz yerden kendi masanıza gitmek zorunda kalıyorsunuz. Bunu şu şekilde çözümleyebilirsiniz, bulunduğunuz masanızdaki telefondan 85+ diğer bulunduğunuz yerin dahilisini tuşlarsanız telefonlar artık kendi masanızda değil geçici olarak gittiğiniz masadaki telefonda çalar . Eğer iptal etmek isterseniz yine aynı telefondan 85 tuşlayıp kapatmanız yeterli. Buna benzer birçok santral programları ve küçük işlemleri öğrenmek isterseniz Beşiktaş Karel Servisi olarak sizlerle paylaşmayı çok isteriz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile