Başakşehir Karel Santral Servisi 0212 677 36 06

basaksehir-karel-santral-servisi.jpg

Başakşehir Karel Santral Servisi Ortalama Servis Süresi: 1 saat

Çalısma saatleri: 9:00 - 18:00 (Hafta ici) 9:00 - 14:00 (cumartesi)

Başakşehir karel santral servisi, kuruluş tarihinden itibaren yükselen hizmet kalitesiyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Alanında uzman sertifikaları kazanmış son derece profosyonel kadrosu ile tamamen müşterilerin memnuniyetini gözetmiş ve müşteri odaklı olmayı hedeflemiştir. Başakşehir karel servisi sürekli gelişen teknolojik cihazları bünyesinde barındırmış ve bu gelişen teknolojinin takipçisi olmuş ve kendini sürekli geliştirmiştir.

 Başakşehir karel santral servisi servis hizmeti teminatları.

- Uzman teknik destek ekibimizin en önemli hizmetlerinden birtanesi hızlı teknik destekdir. Çağrı merkezimizi aradıktan sonra, profosyonel teknik destek ekibimiz 2 saat içerisinde sizi işyerinizde ziyaret edecektir. Teknik destek ekimibiz 2 saat içerisinde hızlı teknik destek hizmetini garanti etmektedir.

- Başakşehir karel servisi teknik destek ekibi yaptığı her işlemi garanti altına almaktadır. Teknik destek ekibi servis işlemini bitirdikten sonra verdiği hizmeti garanti altına almaktadır. Servis sonrası yaşadığınız sorunlar için tekrar ücret ödemezsiniz.

- Başakşehir karel santral servisi santralinizde değiştirdiği parçalar içinde garanti vermektedir. Bir süre sonra tekrarlayan sorunlarınızda eğer sorun değiştirilen parçadan çıkarsa uzman teknik servis ekibimiz ücretsiz olarak parçanın değişimini yapacak ve sizden herhangi bir ücret talep etmeyecektir.

- Uzman ekibimiz yaşadığınız ufak sorunlar içinde uzaktan destek talebinize yardımcı olmaktadır. Santralin uzaktan programlama özelliği ile bütün programlamalarınızı ayarlar ve santralinizi kullanılır halde ayarlayıp size teslim ederler.

Başakşehir karel santral servisi başakşehir bölgesinde ki en eski ve en tecrübeli Karel servisidir. Servisimizi tercih etmenizden memnuniyet duyarız.

Yorumlar  

+2 #1 Kenan Aydın 12-12-2016 00:18
Başakşehir de bulunan ofisimize karel santral için servise geldiler. Yapılan işten ve hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkürler
Alıntı
+2 #2 fatih karaca 12-12-2016 22:15
Hızlı ve Güvenilir servis. Başakşehir karel santral servisi olarak bölgede güvenebileceğimiz tek firma.
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile