Bakırköy Karel Santral Servisi 0212 677 36 06

bakırkoy karel

Çalışma saatleri: 9:00 - 18:00 (Hafta içi)  9:00 - 14:00 (cumartesi)

Bakırköy Karel Santral Servisi Ortalama Servis Süresi: 2 saat

Bakırköy Karel Santral servisi olarak İstanbul ilinin tüm bölgelerinde verdiğimiz teknik destek hizmetini siz değerli müşterilerimize en hızlı ve en güvenilir şekilde vermekteyiz. Servis talebinde bulunmak için çağrı merkezi telefonlarımızdan arayabilirsiniz. Çağrı merkezimizi aradıktan sonra en kısa süre içerisinde firmamızın deneylimli ve üstün tecrübeli teknik servis elemanları tarafından ziyaret edilirsiniz.

Firmamız bakırköy karel servisi bakım onarım tamir ve kurulum hizmetini çok uzun zamandır siz değerli müşterilerimize vermektedir. Cihazınızda oluşabilecek başlıca sorunlar vardır bu sorunlar bir anda karşınıza çıkıp, telefon trafiğinizin kesilmesine dolayısı ile müşteri kaybına ve para kaybına neden olmaktadır. Bakırköy karel servisi olarak bu sorunların önüne geçebilmek için 7/24 sizlere destek vermekteyiz. Santralinizde yaşayabileceğiniz genel sorunlar şunlardır. 

-Santralin ses çıkarması

-Programların sıfırlanması

-Çevir sesi gelmemesi

-Dış hat aramalarının duyulamaması

Karel servis Bakırköy olarak siz müşterilerimize bu sorunları yaşamamanız adına ve daha önceden tespit edilip önüne geçilebilmesi adına yıllık bakım anlaşmalarını öneriyoruz. Bu sorunlar daha çok santralinizin kurulduktan sonra unutulması ve hiç bakım yapılmamasından kaynaklanır. Bakırköy Karel Santral servisi bu sorunları yaşamamanız veya yaşadıysanız çözümlemeniz için çağrı merkezimizi aradıktan sonra  en kısa süre içerisinde teknik servis personelini size ulaştıracak ve profosyonel ekipmanlar, deneyimli teknik servis kadrosu ile size yardımcı olacaktır.

Yorumlar  

+4 #1 Arzu Yıldırım 14-12-2016 12:38
Karel santralimize 2 adet yeni hat bağlantısını sorunsuz bir şekilde yaptırdık. Teşekkürler bakırköy karel servisi.
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile