Bahçelievler Karel Santral Servisi 0212 677 36 06

bahcelievler karel

Bahçelievler Karel Santral Servisi Ortalama Servis Süresi: 2 saat

Çalışma saatleri: 9:00 - 18:00 (Hafta içi) 9:00 - 14:00 (cumartesi)

Bahçelievler karel santral servisi olarak, siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.Bahçelievler karel servisi Bahçelievler bölgesinin en hızlı ve en deneyimli servis hizmetini vermektedir ve sizlerin memnuniyeti adına en iyi teknik servis hizmetini verecek teknik personeli bulundurmaktadır.

Bahçelievler karel santral servisinde bulunan personellerimiz belirli testler ve eğitimlerden geçmektedirler. Uzmanlık sınavlarından geçen personellerimiz bahçelievler karel servisi hizmeti verebilmesi için gerekli olan sertifikayı alıp, Bahçelievler karel servisi olmaya hak kazanırlar. Müşterilerimizin memnuniyeti adına yaptımız bu sınavlardan geçemeyen personelleri kesinlikle bünyemizde bulundurmamaktayız.

Bahçelievler karel santral servisi olarak müşterilerimize yıllık bakım anlaşmaları önermekteyiz. Her elektronik cihaz gibi santrallerinde belirli zamanlar içersinde,tozlanma ve çevresel faktörlerden dolayı bakımları yapılmaları gerekmektedir. Biz Bahçelievler karel servisi olarak müşterilerimize bu bakım anlaşmalarını öneriyoruz ve bakım anlaşmaları yapıldıktan sonra, geliştirilmiş takip sistemimizle beraber, Bahçelievler karel santral servisi olarak müşterilemizin santrallerini takip ediyoruz. Herhangi bir sorun yaşanmasına karşın anında santrale müdahale ederek çıkabilecek olası bir sorunun Bahçelievler karel servisi olarak önüne geçiyoruz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile