Avcılar Karel Santral Servisi 0212 677 36 06

avcılar karel

 Avcılar santral karel servisi , santral sektörünün öncü firmalarındandır. Alanında uzman ve teknik kapasitesi yüksek personeli ile sizlere yardımcı olabilmek adına 7/24 teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Çağrı merkezimize ulaştığınızda size en yakında olan avcılar Karel santral servis ekibini size yönledirecek ve sorununuz tespiti için en kısa zamanda karel teknik servis personelinin iş yerinizde olmasını sağlayacaktır.

Karel servis avcılar ekibi sadece servis hizmeti vermemekle beraber, Karel santral montaj ve kurulum işlerinizdede sizlere yardımcı olmaktadırlar. Çağrı merkezimize ulaşmanızın ardından ofisinize yönlendirilen Karel servis Avcılar ekibi, önce işyerinizin bir keşifini yapacaktır. Daha sonra çıkardıkları envartere göre Firmanız için en iyi kurulum şeklini belirleyecek ve sizin onayınızı aldıktan sonra Avcılar karel servis ekibi sizin isteğiniz doğrultusunda kuruluma başlayacaktır.

Karel avcılar servis ekibi aynı zamanda santralinizin bakımlarınıda en iyi şekilde yapmaktadırlar. Avcılar karel servis ekibi santralinize uygun tesisat ve teknik servis parçaları ile bakım yapmaktadır. Santraliniz elektronik bir parça olduğu için periyodik bakımları vardır, eğer bu periyodik bakımları yaptırmazsanız zamansız çıkan problemler ile karşılaşabilirsiniz.

Yorumlar  

+6 #1 Kaan Aydın 06-10-2016 23:36
Şirketimizde kullanmış olduğumuz karel santral için verdiğiniz servis hizmetinden ötürü teşekkür ederiz.. Aydın Tekstil
Alıntı
+3 #2 Volkan Danışman 13-12-2016 17:07
Avcılar karel santral servisi firmamız için vazgeçilmezdir. Hızlı servis ve bilgili teknik personelinizden ötürü tebrik ederim.
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile