Alibeyköy Karel Santral Servisi 0212 677 36 06

alibeykoy karel santral servisi

Alibeyköy Karel Santral Servisi Ortalama Servis Süresi: 2 saat

Çalısma saatleri: 9:00 - 18:00 (Hafta ici) 9:00 - 14:00 (cumartesi)

Alibeyköy Karel Santral servisi, arıza kaydı bıraktığınız süreden itibaren 2 saat gibi kısa bir sürede teknik servis ekibini ofisinize yollamaktadır. Alibeyköy Karel servisi yaptığı işlemlerde eğer parça değişikliği yapar ise 1 sene garanti vermektedir.

Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli teknik ekip kadrosunu yenilemekte ve geliştirmektedir. Teknik servis personellerimiz güleryüzlü ve müşteri odaklı bir yaklaşım içerisindedir.
Alibeyköy Karel Santral servisi olarak belirtmeliyiz'ki telefonlarınızda, internetiniz ve bütün ulaşım kaynaklarınızda sorun yaşamamanız adına yıllk bakım anlaşmalarını öneriyoruz. Yıllık bakım anlaşmaları hem da ucuz maliyetli hemde sizlerin altyapılarını güvence altına alan bir anlaşmadır. Alibeyköy Karel servisi siz santralinizde telefonlarınızda internetinizde hiçbir sorun yaşamasanız bile her ay belirlenmiş saatlerde ve belirlenmiş günlerde firmanızı ziyaret edecek ve santral'inizin bakımını gerçekleştirecektir. Özel sistem ekipmanları ve özel araç gereçler ile firmanızın bütün telefon tesisatını kontrol ederek olası bir aksaklığı önlüyor ve sizlere daha sağlam daha güçlü bir sistem sunuyoruz.
Bu bakım anlaşmalarını yaptırmak isterseniz Karel servis Alibeyköy çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşarak, kayıt oluşturabilirsiniz. Kayıt oluşturmasınız sonrasında Alibeyköy Karel servisi firmanızda sizi ziyaret edecek ve bir form ulaştıracaklar . Bu formu doldurmanızdan itibaren aylık bakım anlaşmasını tamamlamış oluyorsunuz. 13 yıllık üstün hizmet anlayışımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile